Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
Fedarfd6194e Eps3200 Digitale Textielinkjet Printer
| drukhoofd: | 4720 |
|---|---|
| De hoeveelheid van het drukhoofd: | 4 |
| toepassing: | 1000m Overdrachtdocument (20-100g) |
6 of 8 I3200-de Printer van de Hoofden3200dpi Fedar Sublimatie
| Hoofd: | 4720 of I3200 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 6 of 8 |
| materiaal: | gsm 45 Overdrachtdocument |
De Sublimatieprinter van huis Textiel 8 Hoofden Dx5 Fedar
| Hoofd: | Dx5 of 4720 of I3200 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 6 of 8 |
| materiaal: | gsm 45 Overdrachtdocument |
De Sublimatieprinter van EPS3200 1.9m 3200dpi Fedar
| drukhoofd: | 4720 |
|---|---|
| De hoeveelheid van het drukhoofd: | 3 |
| toepassing: | Overdrachtdocument |
2 de Printer With 4 Hoofden Eps4720 van de pas150m2/h Fedar Sublimatie
| Printhead: | 4720 of i3200-a1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 4 hoofden |
| drukbreedte: | 1900mm |
Printhead FD6198E Fedar van 6pcs 4720 Sublimatieprinter
| drukhoofd: | 4720 |
|---|---|
| De hoeveelheid van het drukhoofd: | 6 |
| toepassing: | 1000m Overdrachtdocument (20-100g) |

