Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
EPS i3200-a1 6 Hoofden 1900mm Fedar-Sublimatieprinter
| Gebruik: | Overdrachtdocument |
|---|---|
| Hoofd: | EPS I3200-A1 |
| Hoofdhoeveelheid: | 6 |
1500W 8 Hoofden 1.9m de Sublimatieprinter van CMYK Fedar
| drukhoofd: | I3200-a1 |
|---|---|
| Printhead hoeveelheid: | 8 |
| Maximummedia Breedte: | 1900mm |
150sqm/H 4 Printheads de Sublimatieprinter van Overdrachtfedar
| Printhead: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Printhead hoeveelheid: | 4 PCs |
| Druksnelheid: | 150 sqm/h |
1500W 8 Hoofdcmyk-Inkt 1.9m Fedar-Sublimatieprinter
| drukhoofd: | I3200-a1 |
|---|---|
| Printhead hoeveelheid: | 8 |
| Maximummedia Breedte: | 1900mm |
1.9m de Overdrachtdocument van de Pigmentinkt Printer de Op basis van water van Fedar
| Printhead: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 4 hoofden |
| drukbreedte: | 1.9m |
Printhead I3200 Fedar Sublimatieprinter For Transfer Paper
| Printhead: | Epsoni3200 printhead |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1.9m |
Van de de Pijpkleurstof van FD5194E 3200 de Sublimatieprinter van Fedar
| Hoofd: | I3200-a1 Hoofd |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 4 hoofden |
| drukbreedte: | 1900mm |
Pyrography de Printer van de Filmeps4720 600mm Fedar Sublimatie
| Hoofdtype: | Het Hoofd van EPSON 4720 |
|---|---|
| Maximum Drukbreedte: | 60cm |
| Hoofdhoeveelheid: | Dubbele hoofden, 2 hoofden |
3 of de Overdrachtprinter 150m2/H van de 4 Hoofdencmyk Epson Hitte
| Hoofd: | 4720 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 4 |
| drukbreedte: | 1900mm |
EPS3200 2 de Sublimatieprinter FD5193E van Pasfedar
| drukhoofd: | eps 4720 printhead |
|---|---|
| De hoeveelheid van het drukhoofd: | 3 |
| toepassing: | Overdrachtdocument (28-100g) |

