Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
De Textielinkjet Printer van i3200-a1 Fedar
| drukhoofd: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| De hoeveelheid van het drukhoofd: | 3 |
| toepassing: | Overdrachtdocument (28-100g) |
4720 de Printer van Sublimatieinkjet
| Printhead: | 4720 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | Twee Stappen |
| Maximum Drukbreedte: | 1.9m |
Printer 1.9m van Inkjet van de Fedarsublimatie de Machine van de de Doekdruk van de Drukbreedte
| Printhead Type: | Epson i3200-a1 printheads |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 3 |
| Scheur Software: | Maintop, Photoprint, Neostampa, Onyx, enz. |
Fd70-2/fd70-4 van de de Printera3 T-shirt van sublimatieinkjet de Printer van Dtf
| drukhoofd: | Epson i3200-a1 printheads |
|---|---|
| Inkttype: | Pigmemtinkt |
| Media: | Pyrographfilm |
De Printer Fabric Textiel Printer van Inkjet van de Fedarfd5193e Sublimatie
| Printhead Type: | Epson i3200-a1 printheads |
|---|---|
| Printhead Resolutie: | 3200dpi |
| Media: | Het Document van overdracht/Poster |
65cm fd70-2/fd70-4 Logo Sublimation Printing Machine Dtf T-shirtprinter
| drukhoofd: | I3200-a1 printheads |
|---|---|
| Inkttype: | Pigmemtinkt |
| Media: | PET-folie |
FD5193E de Printer Plotter Printing Machine van Inkjet van de t-shirtsublimatie
| Printhead Type: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 3 PCs |
| Druksnelheid: | 120Sqm/h |
Van de de Printerst-shirt van FEDAR Dtf Digitale Inkjet de Drukmachine met Hoofden 2/4 i3200-a1
| drukhoofd: | 2 printheads van PCs i3200-a1 |
|---|---|
| Media het Voeden: | Normaal het Voeden Systeem |
| Macht: | AC220V, 50Hz/60Hz |
Van de de Overdrachtprinter van FEDAR fd70-2 Dtf de T-shirtprinter van Inkjet Digital
| drukhoofd: | 2 printheads van PCs i3200-a1 |
|---|---|
| Media het Voeden: | Normaal het Voeden Systeem |
| Macht: | AC220V, 50Hz/60Hz |
CMYK+W fd70-2 65cm Dtf de Drukmachine van Inkjet van het Printera2 Digitale Overhemd
| drukhoofd: | I3200-a1 printheads |
|---|---|
| Maximum Drukbreedte: | 650mm |
| Media: | PET-folie |

