Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
TFP 4 Inkt van Jet Printer With Eco Solvent van het Hoofden de Multifunctionele 1.8m Onweer
| Hoofdtype: | F1440-A1/ I3200-A1/I3200-E1 |
|---|---|
| Inkttype: | Inkt op basis van water of eco oplosbare inkt |
| Toepassing: | Teken & Advertizing&transfer-document |
De Inkt 1000ML van de Stormjetprinter CMYK Inkjet Geen het Belemmeren
| Inkttype: | Inkjet-inkt |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| kleur: | CMYK |
Het dubbele CMYK-Onweer Jet Printer 3200dpi van de Reclamebanner
| Kleur: | Dubbele CMYK |
|---|---|
| Hoofd: | F1440-a1 /I3200-A1/I3200-E1 |
| Hoofdhoeveelheid: | 2 |
Onweer het op basis van water Jet Printer sj-3180TS van de Pigmentinkt
| Kleur: | CMYK |
|---|---|
| Hoofd: | Dx5 of 4720 |
| Hoofdhoeveelheid: | 2 |
Stormjet SJ7160S 1.6m de Oplosbare Inkjet Printer van 3200DPI Eco
| Printhead: | F1440-A1 / I3200-a1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 1 / 2 |
| drukbreedte: | 1.6m |
1800mm de Drukprinter van Stormjet Inkjet van het Breedtekledingstuk
| Hoofdtype: | F1440-A1/ I3200-A1/I3200-E1 |
|---|---|
| Brutogewicht: | 350kgs |
| Maximum Drukbreedte: | 1800mm |
1/2 Hoofd 1.6m Stormjet SJ7160S Eco Oplosbare Inkjet Printer
| Printhead: | F1440-A1 / I3200-a1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 1 / 2 |
| drukbreedte: | 1.6m |
1.8m StormJet Sublimatieprinter With f1440-a1/i3200-a1
| Hoofdtype: | Epson f1440-a1 of i3200-a1 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |
CMYK Dx5 4720 Mesh Storm Jet Printer
| Gebruik: | Vinyl, Banner, Back-lit, Netwerk, Canvas, enz. |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 3 of 4 |
| Hoofdtype: | Dx5 of 4720 |
180cm Stormjet F1 Eco Oplosbare Printer With EPSON DX5 3200
| Hoofdtype: | micropiezoprinthead DX5 of 4720 |
|---|---|
| Brutogewicht: | 350kgs |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |

