Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
Pigmentinkt 3200DPI 1.9m de Oplosbare Printer van Groot Formaateco
| Printhead Type: | EPS op i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 3 PCs |
| Printhead Resolutie: | 3200dpi |
De Machine van de de Sublimatiedruk van CMYK Fedar EPS3200 FD1900
| Printhead: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 2 PCs |
| Inktkleur: | CMYK |
200Sqm/h 1.9m van het Grote Formaateco van Fedar de Oplosbare Printer
| Printhead Type: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 6 PCs |
| Printhead Resolutie: | 3200dpi |
Pigment 1.9m van het Grote Formaateco van CMYK Fedar de Oplosbare Printer
| Printhead: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 2 PCs |
| Inktkleur: | CMYK |
Dubbele Hoofden 1.8m Oplosbare Plotter van Skycolor Eco
| Hoofdtype: | EPS printhead f1440-a1 of i3200-a1 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |
I3200 A1-van het Grote Formaateco van Sc 320TS de Oplosbare Printer
| Gebruik: | 3.2m Materiaal |
|---|---|
| Hoofdenaantal: | 2 / 3 |
| Hoofdtype: | F1440-a1 of i3200-a1 |
Digitale van het Grote Formaateco van Inkjet H1 Oplosbare Printer 1.8m
| Hoofdtype: | micropiezoprinthead DX5 of 4720 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |
Skycolor 4720 de Hoofd 3.2m Oplosbare Printer van Groot Formaateco
| Gebruik: | Flex Banner |
|---|---|
| Hoofden: | 2 - 4 hoofden |
| Hoofdtype: | Dx5 of 4720 |
Skycolor 4 Hoofden 3.2m de Oplosbare Printer van Groot Formaateco
| Gebruik: | 3.2m Breedtematerialen |
|---|---|
| Hoofden: | 2 of 3 of 4 hoofden |
| Hoofdtype: | EP-zoon Dx5 of 4720 |
Sc-4180TS 1.6m 1.8m de Oplosbare Printer van Groot Formaateco
| drukbreedte: | 1850mm |
|---|---|
| Printhead: | DX5/4720 |
| Hoofdhoeveelheid: | 2 / 1 |

