Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
zoekwoorden [ wide format inkjet printer ] bij elkaar passen 153 producten.
3 hoofden LEIDENE Genezende 1.8m Reclame UVinkjet Printer
| Hoofdtype: | EPS i3200-a1 Printhead |
|---|---|
| Het genezen van methode: | UV het LEIDENE genezen |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |
Machine van de Stormjet Textieldruk 4 de Oplosbare Inkjet Printer van Hoofdeneco
| Hoofdtype: | F1440-A1/ I3200-A1/I3200-E1 |
|---|---|
| Inkttype: | Inkt op basis van water of eco oplosbare inkt |
| Scheur Software: | Maintop, Photoprint, Onyx |
Van de de Hemelkleur van Eco de Oplosbare 3200dpi 8 Hoofden Printer van Inkjet
| Kleur: | CMYK |
|---|---|
| Hoofd: | F1440-a1 /I3200-A1/E1 |
| Hoofdhoeveelheid: | 8 PCs |
1.8M I3200-E1/A1 Hoofdskycolor Inkjet Printer Vinyl Flex Banner Printing Machine
| Hoofd: | DX5/I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 8 PCs |
| Gebruik: | Autosticker, Blauw document, Affiche, vinylenz. |
Van het de printers brede formaat van de Stormjetsj7160/7162 sublimatie de Plottermachine
| Printhead: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Inkttype: | Eco Oplosbare Inkt, Sublimatieinkt, de Inkt van het Waterpigment |
| beeldformaat: | JPG, TIF, BMP, PDF, ENZ. |
Van de de Kaartplotter van het Skycolor de Brede Formaat Oplosbare Printer van Eco
| Hoofdtype: | DX5 of I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1800mm |
Printer 6 Pas 13m2/H van Skycolor UVinkjet voor Sticker
| Hoofdtype: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| drukbreedte: | 1900mm |
| Kleuren: | C+W+C |
1.9m Mesh Belt de UVinkjet Hoofden van PrinterWith EPS I3200-U1
| Hoofdtype: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| drukbreedte: | 1900mm |
| Kleuren: | C+W+C |
1.9m Printer Automatic 1903 Mesh Belt van Hoge snelheids de UVinkjet
| Hoofdtype: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| drukbreedte: | 1900mm |
| Kleuren: | C+W+C |
Stormjet sj-3180S 1.8m van de de Drukmachine van Eco het Oplosbare Vinyl Grote Formaat
| Kleur: | CMYK |
|---|---|
| Hoofd: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| Resolutie: | 3200 DPI |

