Alle producten
-
De Printer van sublimatieinkjet
-
Sublimatie Textielprinter
-
De Oplosbare Printer van groot Formaateco
-
Digitale Inkjet-Drukmachine
-
Digitale Drukplotter
-
UVinkjet-Printer
-
Overdrachtdocument Drukmachine
-
Printer van Inkjet van het Epson de Brede Formaat
-
Adverterende Drukmachine
-
Commerciële Afficheprinter Machine
-
De Drukmachine van de sublimatiestof
-
De Printer van de Fedarsublimatie
-
De Printer van Skycolorinkjet
-
Onweer Jet Printer
zoekwoorden [ wide format inkjet printer ] bij elkaar passen 153 producten.
Allen in Één van het Grote Formaateco van Stormjet Oplosbare Printer
| Gebruik: | Autosticker, Blauw document, Affiche, vinylenz. |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Scheur: | Printfactory, Onyx, Photoprint, Maintop |
Van de de Kaartplotter van het Skycolor Grote Formaat de Oplosbare Printer van Eco
| Hoofdtype: | F1440-a1 of I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | De Leveringssysteem van de sifon Positief Inkt |
| Maximum Drukbreedte: | 1.8M |
Autosticker 1.8m de Printer Machine van de Reclameaffiche
| Hoofdtype: | I3200-A1/E1 printhead |
|---|---|
| Het Systeem van de inktlevering: | Het Systeem van de inktlevering |
| Hoofdhoeveelheid: | Dubbele hoofden |
1900mm van de de Drukmachine van de Sublimatiestof Katoenen van Inkjet Industriële Digitale Textiel
| Printhead: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Druksnelheid: | 150Sqm/h |
| Inkttype: | sublimatieinkt, pigmentinkt, inkt op basis van water |
FEDAR 1.8m van de de Sublimatiehitte van de Groot Formaatkleurstof de Overdrachtprinter Textile Fabric
| Printhead: | EpsI3200-a1 printheads |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 2 |
| Inktkleur: | C M Y K 4COLOR |
Stormjet 1.6m sj-7162TS Digitale Openlucht de Bannerprinter van de Drukplotter
| Printhead: | I3200-A1/I3200-E1 |
|---|---|
| Hoofdhoeveelheid: | 1 / 2 |
| drukbreedte: | 1.6m |
C+W+C Machine van de groot Formaat de Digitale UVdruk RTR voor Glasstickers
| Hoofdtype: | EPS i3200-a1 Printhead |
|---|---|
| Maximum Drukbreedte: | 1800mm |
| Hoofdhoeveelheid: | 3 PCs |
FEDAR-Vervaardiging 3.2m Sublimatie Textielprinter Multifunctional
| Printhead Type: | Epson i3200-a1 |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 8 |
| drukbreedte: | 3200mm |
De Machine Groot Formaat van de Stormjetsj6160/6162 Digitaal Eco Oplosbaar Druk
| Printhead: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Inkttype: | Eco Oplosbare Inkt, Sublimatieinkt, de Inkt van het Waterpigment |
| beeldformaat: | JPG, TIF, BMP, PDF, ENZ. |
8 van de Stickereco van hoofdenstormjet Oplosbare de Inktprinters 1800mm Breedte
| Gebruik: | Autosticker, document, Affiche enz. |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Scheur: | Printfactory, Onyx, Photoprint, Maintop |

